Her var det tomt!!
Bildet er tatt på Sundvolden i 1916. herren nærmest kamera er Paul de Rogder.
Nu har vi hjulpet til nok! kjener du igjen flere?
Siste kommentar gjaldt bildet fra Sundvolden, med 2 stk Henderson, 2 stk HD og Hrrrm 4 Indian.
Fra høyre er i bildet er Macke Nicolaysen nr 3. Nr. 5 på Harley er ing. R. Gundersen. Macke og Gundersen red Krokkleven sammen i 1916 på samme sykler.
Sverre.
Web.
1 Paul de Rodger,Henderson.2. Trygve Oluf pettersen.Indian. 3. Macke Nicolaysen, Indian 4. Eskil Jensen Henderson. 5.Ragnvald Gundersen Indian. 6.Finn Hjortnes Inian. 7 Theilesen Sverre Inian. 8.Willy Gundersen Harley.Neste gang dere er ved Sundvollen foreslår jeg en spasertur opp Krokleven! Ett nydelig ritt med Fotclutch. Det var opp her Macke og Ragnvald. kjørte opp! Snudde de og kjlørte ned også!?
Dette var starten på det NMK, men hvor er bildet tatt? hvilke sykkler er det? og hvem er det som kjører? Hvilket år og når på året? Send inn ditt svar strax!
Dette var starten på det NMK, men hvor er bildet tatt? hvilke sykkler er det? og hvem er det som kjører? Hvilket år og når på året? Send inn ditt svar strax!